Çolakoğulları Nakliyat

Profesyonel Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

444 65 02

Beykoz Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Beykoz Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Beykoz evden eve nakliyat hizmeti detayları yazımızda yer almaktadır. Uzun yıllar Beykoz evden eve nakliyat firması İstanbul’da profesyonel olarak hizmet veriyor. Eşyaları hazırlayıp bir yerden alıp araca yükledikten sonra istenilen yere götürme işlemine nakliyat denir. Bu nakliyat şekli eşyaların sayısı ve hacmine göre açık ya da kapalı araç ile yapılır. Nakliyat ve taşıma nakil kelimesinden türetilen bir kelimedir. Kısacası yük taşımacılığı yapan sektörlerde uygulanan eyleme nakliyat denir. Geçmişten günümüze eşya taşımacılığı yapılıyor. Fakat bu geliştirilerek bir sektör haline geldi. Bu sektör İstanbul Beykoz evden eve nakliyat firması sayesinde profesyonel yapılıyor. Bu nedenden dolayı İstanbul genelinde büyük öneme sahibiz.

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz evden eve nakliyat: Eşya taşımacılığı geçmiş yüzyılda başlayıp günümüzde Beykoz evden eve nakliyat gibi başarılı firmalara sahiptir. Geçmişe bakacak olursak eşyalar ilk zamanları eşekler, develer ve atlar ile eşya taşıması yapıyordu. Daha sonra ticaretin yaygınlaşması at arabalarının kullanılmasını sağladı. Geçmiş dönemde develer o amanın yük taşımacılığını kamyonu olarak isimlendiriliyordu. Daha sonra sanayi devriminin gelişimi ile birlikte taşımacılık bir sektör haline geldi. Hatta insanoğlu günden güne çoğalarak kalabalık bir çevre oldu. Bu durumda hem ihtiyaçlar hem de taşıma işleri arttı. Eşya taşımaları, makine taşımaları gibi birçok eşyanın önemi arttı. Özelikle hassas olan her eşyanın dikkatli taşınma durumu oldu. Daha sonra motorlu taşıtlar icat edildi. Motorlu taşıtlar üretilerek taşımacılık kolay yapılmaya başlandı.

Beykoz Evden Eve Nakliye

Beykoz evden eve nakliye çeşitleri nelerdir? Eşya taşıma işinde başarılı olan Beykoz evden eve nakliyat eşya türüne göre farklı taşıma işlemi yapıyor. Eşyanın türüne göre farklı paketleme yapılabiliyor. Nakliyat çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

1-Evden eve nakliyat: Adından anlaşıldığı gibi eşyaların paketlenip bir evden farklı bir eve eşyaların götürülüp taşınma işlemidir. Günümüzde en yaygın kullanılan nakliyat çeşididir.

2-Parsiyel taşımacılık: Eşyaların hazırlandıktan sonra araca yükleniyor. Araçta boş yer bulunuyorsa bir farklı bir kişinin de eşyaları da aynı güzergah da bulunan adrese bırakılabiliyor.

3-Parça yük nakliyesi: Küçük çapta ki eşyaların taşınma işlemine deniliyor.

4-Nakliyat ambarı: Eşyalar özel kurulan ambarda paketlenerek listelenir. Paketleme sırasında paketin kilosu ve boyu tespit edilir. Gidilecek yol mesafesi ve kilosu ile fiyat hesaplanır.

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz Asansörlü Taşıma

Beykoz asansörlü taşıma detayları. Eşya taşımacılığında günümüzde gelişmiş en büyük taşıma yöntemidir. Eşyalarınızın boyutuna göre taşıma derecesi de o kadar zordur. Eşyalar taşınma sırasında girişin dar olması ve asansörün bulunmadığı yerlerde zor taşınabiliyor. Dikkatli çalışma yapan Beykoz evden eve nakliyat firmamız farklı bir yöntem ile taşıma yapıyor. Dış cepheye kurulan özel asansör sayesinde eşyalar araçtan asansöre yerleştirilerek yukarı çıkartılıyor. Pencerenin genişliği az ise çerçeve sökülebiliyor. Bunu yapan donanımlı bir ekibe sahibiz. Asansörlü taşıma hem zaman kaybı yaşamamanızı hem de güvenli şekilde profesyonel olarak yapılan bir taşıma şeklidir.

Beykoz Evden Eve Taşıma İşlemi

Beykoz evden eve taşıma işlemi nasıl oluyor? Bize ulaşmanız halinde uzman arkadaşlarımız bulunduğunuz yere geliyor. Eşyaların genel durumuna bakarak planlama yapılıyor. Büyük eşyalar sökülüp, parçalar halinde zarar görmeyecek şekilde paketleniyor. Daha sonra diğer küçük eşyalar da paketlendikten sonra numaralandırılıyor. Bunun nedeni eşyaların taşınacağı yerde hangi odaya hangi eşyanın koyulmasıdır. Bu taşınacak yerdeki kargaşanın önüne geçilmesini sağlar. Eşyaların nakliyatı olmadan önce size bir sözleşme veriliyor.

Bu sözleşme de eşyaların sorunsuz taşınacağı gibi bilgiler yazıyor. Sigortalı taşıma yapıldığında eşyaların başına herhangi bir zara gelmesi halinde firma karşılayabiliyor. Çünkü firmamız köklü bir firma olduğundan dolayı personel ekibi kemik kadroya sahiptir. Sürekli eğitim alarak bu alanda kendini profesyonel olarak geliştiren bir ekibe sahibiz. Çolakoğulları nakliye firmasını tercih ederek güvenli bir taşınma yapabilirsiniz.

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir